بهترين رستوران هاي قشم


قشم و سفر به قشم يكي از جزاير خليج فارس و بزرگ ترين جزيره ايران است. اين جزيره بزرگ داراي غذاهاي دريايي و محلي بسياري است كه مي توانيد در سفرتان به قشم، طعم اين غذاهاي خوشمزه و تند را بچشيد.
رستوران قلعه

رستوران قلعه بدون شك بهترين رستوران هاي قشم مي باشد. اين رستوران در ضلع جنوبي قلعه پرتقالي ها واقع شده و انواع مختلف غذاهاي دريايي را داراست. يكي از ويژگي هاي عالي اين رستوران قرار گرفتن آن در كنار دريا مي باشد. اگر در بخش بيروني رستوران بنشينيد مي توانيد در هنگام غذاخوردن از تماشاي زيبايي هاي دريا نيز لذت ببريد. رستوران قلعه هيچ منوي غذايي ندارد، زيرا غذاهاي آن بستگي به صيد روزانه دارد. بنابراين اگر در آن روز صيدي در كار نباشد رستوران باز نخواهد شد. اگر قصد خوردن خوراك كوسه، خوراك ماهي مركب و خوراك صدف و ميگو را داريد، رستوران قلعه بهترين انتخاب براي شماست. حتما در سفر خود به قشم سري به اين رستوران بزنيد و خوراك هاي آن را كه با ادويه هاي مخصوص و نان پيتا براي شما آورده مي شود، امتحان كنيد. اين رستوران فقط شب ها باز مي شود و قيمت انواع غذاهاي آن از 20 تا 30 هزار تومان مي باشد

شاورما


اگر علاقه مند به غذاهاي فست فودي هستيد، شاورماي قشم را در سفر به قشم از دست ندهيد. اين غذاي لبناني همان كباب تركي است كه با مرغ تهيه مي شود. شاورما را مي توانيد از فست فودي هاي قشم تهيه كنيد كه در نان لواش پيچيده و به مشتري داده مي شود. نان باگت در قشم كمياب است از اين رو فست فودي ها از نان لواش به جاي نان باگت استفاده مي كنند. بهترين شاورماي قشم را مي توانيد در كنار مركز خريد سيتي سنتر نوش جان كنيد.در اين مقاله سعي كرديم شما را بهترين رستوران هاي قشم آشنا كنيم و ليستي از غذاهيا معروف و پرطرفدار اين جزيره را كه بايد حتما امتحان كنيد، به شما معرفي كنيم. اميدواريم در سفر خود به قشم اين غذاها را نوش جان كرده و از آن لذت ببريد.كباب بزكباب بز در سفر به قشم يكي از پرطرفدارترين غذاهاي قشم است كه در جگركي هاي اين جزيره مي توانيد آن را پيدا كنيد. اين غذا مانند جگر تهيه مي شود. يعني گوشت را سيخ كشيده و بر روي آتش كباب مي كنند. اين كباب بسيار لذيذ و خوشمزه مي باشد. اگر به قشم سفر كرديد پيشنهاد مي كنيم خوردن كباب بز را از دست ندهيد. يكي از مكان هايي كه بهترين كباب بز اين جزيره را مي توانيد در نزديكي ميدان شهدا، روبه روي مركز خريد سام و زال پيدا كنيد.

رستوران خاله


در جزيره قشم سراغ رستوران خاله را از هركسي كه بگيريد، شما را راهنمايي خواهد كرد. اين رستوران كه در كنار رستوران قلعه واقع شده است، معروف ترين رستوران اين جزيره مي باشد. صاحب رستوران خانمي است كه رستوران كوچكي راه اندازي كرده و غذاهايي با طعم و مزه خانگي را در اين رستوران سرو مي كند. سمبوسه هاي خوشمزه و فلافل هاي تند خاله در كل جزيره معروف است. غذاهاي دريايي مانند كوسه، ماهي مركب يا عنكاس را در همه جاي اين جزيره مي توانيد پيدا كنيد، اما خاله يك غذاي دريايي مخصوص دارد كه از تركيب كوسه و ميگو تهيه مي شود. اسم اين غذا ميكس مي باشد كه طرفداران بسياري در بين مسافران و بوميان دارد. رستوران خاله فقط شب ها باز است.
کد خبر: 9693
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي دنياي پنج قاره محفوظ مي باشد.